Ceník dermalogica ošetření pleti
Dermalogica ošetření

Péče o jakýkoliv typ a stav pleti „připravená na míru“. Profesionální ošetření Dermalogica zohledňuje 100% všechny momentální i dlouhodobé potřeby Vaší pleti. Díky zónové analýze pleti Face Mapping je pokaždé jedinečně ušité na míru. Myslí na Vaši každodenní péči, momentální stav a potřeby jednotlivých zón. Ošetření kombinuje vše, co potřebujete pro ozdravení a udržení Vaši pleti co nejdéle mladistvé – profesionální dvojí čištění, exfoliace, extrakci, masáže a masky, závěrečná péče, součástí ošetření je i úprava obočí, depilace horního rtu, závěrečný make-up.

Délka ošetření 90 min.
1550 Kč

AGE Smart ošetření

Péče o pleť zralou, předčasně stárnoucí, unavenou. Silná revitalizační kúra, která viditelně zregeneruje, pozvedne a rozzáří unavenou, zralou, nebo předčasně stárnoucí pleť. Hydroxykyseliny a vitamíny se postarají o texturu a barvu, masážní techniky zaměřené na hloubkové obličejové svalstvo odstraní známky únavy a poklesnutí pleti.

Délka ošetření 110 min.
1890 Kč

PowerBright ošetření

Péče o hyperpigmentovanou pleť. Ošetření zrychluje zesvětlení, zlepšuje zbarvení a rozjasnění pleti, vytváří osvěžný a zdravě vypadající vzhled pokožky. Silné exfolianty vyhladí pokožku a odstraní nevýrazný povrch buněk, minimalizují výskyt slunečních a senilních skvrn. Rostlinné extrakty pomáhají při léčbě a prevenci nerovnoměrnosti buněčného zbarvení, zlepšují zbarvení a tón pleti. V závěru ošetření se použije intenzivní hydratace, která vyhladí jemné suché linie vrásek, zlepší ochrannou bariéru, vyživí pleť a chrání před v livem znečištěného prostředí. PowerBright ošetření je přirozeně mnohem efektivnější při sériích ošetření a v kombinaci s domácí péčí vhodně zvolenou Dermalogica terapeutem.

Délka ošetření 90 min.
1650 Kč

Medibac ošetření

Péče o aknózní pleť v dospělém věku. Účinná léčba, která rychle vyčistí akné a pomáhá zabraňování výskytu akné i po ošetření. Začneme s důkladným hloubkovým čištěním, po kterém bude následovat profesionální exfoliace, po odstranění buněk pokožky s ucpanými póry a extrakce, pro lepší vyčištění, aniž by došlo k rozšíření bakterií způsobujících akné. Aplikace zklidňujícího profesionálního systému masek detoxikuje pokožku a zároveň zklidňuje podráždění a zarudnutí. Nemastná hydratace a sluneční ochrana pomáhá hydratovat, pokožku a ovládat nadměrnou tvorbu mazu a zároveň zajišťuje ochranu pleti.

Délka ošetření 90 min.
1600 Kč

IonActive Power Treatment

Aktivními látkami nabité profesionální ošetření pleti představuje kombinaci vysoce účinných složek termální aktivity a nejmode rnějších kosmetických přístrojů, díky čemuž dosahuje rychlejších a viditelnějších výsledků i u obtížněji odstranitelných problémů pleti.

Délka ošetření 60 min.
2300 Kč

Microzone ošetření

Cílené intenzivní 20 minutové ošetření specifických zón. Micro zone ošetření na místě řeší některý Váš momentální i dlouhodobý problém s pletí. Na základě analýzy Vaší pleti navrhneme cílené intenzivní dvacetiminutové ošetření specifických oblastí, zón. Microzone ošetřní je určeno pro samostatné využití nebo i jako časově úsporné ošetření mezi dvěma Dermalogica ošetřními.

Celková délka ošetření 30 min.
550 Kč

Depilace krémovým voskem

Brazilská depilace1250 Kč
Horní ret150 Kč
Podpaží390 Kč
Obočí250 Kč
Dávka vosku150 Kč

Depilace voskem

Paže250 Kč
Záda500 Kč
Stehna400 Kč
Lýtka360 Kč
Břicho500 Kč

Úprava řas a obočí

Barvení řas200 Kč
Barvení obočí160 Kč
Úprava obočí150 Kč
Úprava a barvení obočí280 Kč
Balíček - úprava a barvení obočí i řas420 Kč

Líčení

Svatební líčení1200 Kč
Večerní líčení990 Kč
Denní líčení600 Kč